studio fišer

Fotografické studio

Rodinné fotografické studio v Louňovicích nedaleko Říčan u Prahy s více než 20 letou praxí.
Spolupracovali s časopisy Rolling Stone, Esquire, Formen, Harper’s Bazaar aj. otiskly jejich portréty v široké škále od obyčejných lidí (mnohdy však velmi zajímavých), přes celebrity, politiky až k osobnostem.

01

Webové stránky

02

Správa soc. sítí

Webové stránky

Jsme nadšeni, že jsme mohli spolupracovat s fotografickým studiem Fišer na tvorbě jejich webových stránek, které perfektně odrážejí jejich profesionální přístup a kreativitu. Naše spolupráce s tímto studiem byla zaměřena na vytvoření prostředí, které nejen prezentuje jejich práci, ale také zajistí pohodlné a inspirativní prohlížení jejich portfolia pro zákazníky.

Naše webové stránky pro fotografické studio Fišer jsou navrženy s důrazem na estetiku, funkčnost a uživatelský komfort. Každý detail byl pečlivě promyšlen tak, aby reflektoval jejich jedinečný styl a profesionální přístup k fotografování. Uživatelé mohou snadno procházet jejich portfoliem, získávat informace o jejich službách a rezervovat fotografování přímo online.

Web- studiofišer

01

Webové stránky

02

Správa soc. sítí

Správa sociálních sítí

Přišli jsme, abychom přetvořili digitální přítomnost fotografického studia Fišer a propagovali jeho umělecké dílo na sociálních médiích.

Analýza a strategie: Na začátku jsme se ponořili do světa fotografického studia Fišer, pečlivě analyzovali jeho současnou přítomnost na sociálních médiích a provedli důkladný audit konkurence. Na základě této analýzy jsme vypracovali strategii sociálních médií, která reflektovala unikátní hlas značky studia Fišer a zacílila na jeho cílovou skupinu.

Obsahový plán a tvorba obsahu: Společně s týmem studia Fišer jsme vytvořili obsahový plán obsahující různorodé a poutavé příspěvky. Tvorba obsahu zahrnovala nejen samotné fotografie z fotostudia, ale také za scénou materiály, tipy a triky pro fotografování, ukázky práce zákazníků a inspirativní příběhy.

Správa sociálních médií: Naše tým se ujala pravidelné správy sociálních médií studia Fišer. Pravidelně jsme publikovali obsah na všech relevantních platformách a aktivně komunikovali se sledujícími. Byli jsme připraveni odpovědět na jejich dotazy a podělit se o další zajímavé informace.

Analýza výkonu a reporting: Průběžně jsme monitorovali výkonnost obsahu na sociálních médiích pomocí pokročilých analytických nástrojů. Na základě těchto dat jsme pravidelně připravovali reporty pro studio Fišer, které obsahovaly klíčové ukazatele výkonnosti a doporučení pro další optimalizaci strategie sociálních médií.

Díky naší spolupráci se sociálními médii se podařilo fotografickému studiu Fišer výrazně rozšířit jeho dosah a zvýšit zapojení fanoušků. Naše strategické a obsahové plánování společně s pravidelnou analýzou výkonu pomohly studiu Fišer dosáhnout svých cílů na sociálních médiích a posílit jeho postavení na trhu.