Domů /

Služby

01

Weby

Navrhujeme individuální webové stránky pro každého, kdo se chce prosadit online. Náš přístup spočívá v poskytování originálních a inovativních řešení, která využívají nejnovější technologie a jsou spojena s čistým a funkčním designem. Po dokončení navrhovaného designu stránek je běžné, že je implementujeme do CMS systémů třetích stran, což vám umožní snadno upravovat obsah vašich stránek sami. Pokud máte zájem o unikátní řešení, rádi vám vyjdeme vstříc a pomůžeme vám s vašimi potřebami.

Webové stránky

02

Design

Zaměřujeme se na vytváření atraktivního designu značky a reklamy, který oslovuje zákazníky. Navrhujeme unikátní řešení, která jsou speciálně přizpůsobena cílové skupině nebo cílům reklamní kampaně. Při tvorbě využíváme důkladně stanovenou strategii, abychom zajistili, že každý vytvořený design efektivně komunikuje a přispívá k dosažení vašich obchodních cílů.

Branding

Tiskoviny

Sociální sítě

03

Videoprodukce

Naše videoprodukce nabízí kompletní služby od A do Z. Začínáme s tvorbou konceptu a scénáře, a pokračujeme s profesionálním natáčením a zpracováním videa. Specializujeme se na tvorbu videoreklam a obsahu pro sociální média, přičemž klade-me důraz na kreativitu a profesionální zpracování. S naším týmem zkušených tvůrců a střihačů máte jistotu, že vaše videa budou přitažlivá, účinná a profesionálně prezentována vašemu publiku. Náš cíl je přinést vaše příběhy k životu a pomoci vám dosáhnout vašich cílů prostřednictvím silného a působivého vizuálního obsahu.

04

Něco speciálního

Pokud se vám líbí naše práce a máte projekt, který potřebuje nějakou službu, kterou jsme nezmínili, neváhejte nám napsat nebo zavolat. Jsme flexibilní a rádi se přizpůsobíme vašim potřebám. Možná jsme chtěli být stručnější, ale v každém případě jsme tu, abychom vám pomohli.

© 2024 Inexsiv │ Vytvořila agentura INEXSIV.cz