Rossomoto

Prodejce motorek Ducati

Naše spolupráce s prodejcem motorek Rossomoto byla naprosto fascinující. Společně jsme se ponořili do světa vášně pro motocykly a vytvořili webové stránky, které nejen prezentují jejich špičkové modely, ale také přenášejí atmosféru dobrodružství a svobody spojené s jízdou na motocyklu. Design stránek pro Rossomoto byl inspirován odvahou, inovací a důrazem na detail, které jsou typické pro motocyklovou kulturu. Při tvorbě designu jsme pečlivě zvažovali každý prvek, aby stránky dokonale vyjadřovaly atmosféru a estetiku značky, od použitých barev a typografie až po fotografie motorek a dobrodružných cest, které lze s nimi podniknout.

01

Redesign

02

Webové stránky

Redesign

Prodejce motorek Rossomoto si s námi objednal redesign jejich webových stránek a my jsme byli nadšeni, že můžeme přinést nový dech do jejich online prezentace. Během procesu redesignu jsme se zaměřili na vylepšení uživatelského zážitku a zvýšení atraktivity stránek pro jejich zákazníky.

Nový design stránek reflektuje dynamiku a vzrušení, které spojené s motocyklovým životním stylem. Zvolili jsme moderní a atraktivní design, který zároveň zachovává profesionální vzhled. Při redesignu jsme zdůraznili klíčové prvky, jako jsou nejnovější modely motorek, akční nabídky a informace o servisu a příslušenství.

Rovněž jsme zlepšili navigaci stránek, aby bylo pro uživatele snazší najít požadované informace, a optimalizovali jsme je pro různé typy zařízení, aby byla uživatelská zkušenost co nejpříjemnější a přístupná. Nový design stránek Rossomoto je tak nejen vizuálně atraktivní, ale také funkční a uživatelsky přívětivý.

 
 

01

Redesign

02

Webové stránky

Webové stránky

Během tvorby webových stránek pro Rossomoto jsme nejprve prováděli důkladný průzkum a společně s klientem definovali klíčové prvky stránek. Poté jsme navrhli informační architekturu a vytvořili vizuální koncept, který reflektoval moderní a atraktivní vzhled značky. Po schválení designu jsme přešli k vývoji stránek, kde jsme integrovali potřebné funkce a prvky a zajistili jejich optimální výkon a kompatibilitu s různými zařízeními. Po dokončení vývoje jsme provedli důkladné testování a spuštění stránek, poskytujíce klientovi potřebnou podporu pro správu obsahu a údržbu.