NAPOLETANA

Neapolská pizzerie

Naše spolupráce s neapolskou pizzerií Napoletana byla ohromující. Společně jsme se ponořili do světa italského kulinářského umění a vytvořili webové stránky, které nejen představují jejich lahodné pokrmy, ale také přenášejí atmosféru autentického neapolského prostředí. Design webových stránek pro Napoletanu byl inspirován tradicí, elegancí a jednoduchostí, které jsou typické pro neapolskou kuchyni. Při tvorbě designu jsme dbali na každý detail, aby stránky přesně odrážely atmosféru pizzerie, od použitých barev a typografie po fotografie pokrmů a interiéru restaurace.

01

Webdesign

02

Videoprodukce

Webový design

S plnou důvěrou od našeho klienta, pizzerie Napoletana, jsme přistoupili k tvorbě digitální identity, která reflektuje její vášeň pro tradiční neapolskou kuchyni spojenou s moderními trendy a inovacemi. Inspirací pro nás byla touha spojit digitální svět s autentickou harmonií, kterou tato pizzerie přináší do každého kousku.

Výsledkem je elegantní kombinace barev, která zdůrazňuje neapolskou pizzerii Napoletana jako jedinečný gastronomický zážitek a reflektuje její hluboké kulturní a kulinářské hodnoty. Představujeme design, který se vyznačuje čistým a moderním stylem, doplněným jemným dotekem luxusu, aby každý digitální interakce s pizzerií Napoletana byla nezapomenutelným zážitkem.

S naším týmem odborníků v oblasti digitálního designu garantujeme, že digitální přítomnost pizzerie Napoletana bude nejen esteticky přitažlivá, ale také zcela v souladu s její vizí poskytování nejlepšího možného gastronomického zážitku. Jsme hrdí na to, že můžeme podpořit tuto vášeň a tradici prostřednictvím naší práce na digitálním designu.

Napoletana Mockup

01

Webdesign

02

Videoprodukce

Videoprodukce

V naší videoprodukci jsme se zaměřili na zachycení jedinečné atmosféry a kouzla, které panuje v pizzerii Napoletana. Svedli jsme dohromady talentovaný tým filmařů, kteří s vášní a precizností pracovali na tvorbě videí, která přenášejí nejen chuť a vůni autentických neapolských pokrmů, ale také pocit pohody a přátelství, který vládne v restauraci. Naše videa jsou plná života a energie, která se promítá do každého záběru. Zachytili jsme mistrovství šéfkuchařů při přípravě lahodných pizz, roztomilé rozhovory s spokojenými zákazníky a atmosféru uvnitř restaurace, která přivádí do našich srdcí kousek italského temperamentu.