freshjuice

2 V 1 mixéry

FreshJuice představuje jedinečný projekt, na kterém jsme se podíleli tvorbou webových stránek a videoprodukcí pro inovativní značku mixérů 2 v 1. Naše spolupráce s touto značkou byla inspirována snahou přinést do každodenního života užitečné a stylové řešení pro přípravu čerstvých džusů a smoothies. Naším cílem bylo vytvořit prostředí, které nejen osloví zákazníky svou estetikou, ale také je informuje o výhodách a funkcích těchto výjimečných mixérů.

01

Webové stránky

02

Videoprodukce

Webové stránky

Naše webové stránky jsou navrženy s důrazem na uživatelský zážitek a přehlednost. Pomocí moderního designu a intuitivní navigace zákazníci snadno najdou veškeré informace o produktech, včetně jejich technických specifikací, recenzí zákazníků a možností zakoupení. Kromě toho jsme vytvořili série poutavých videí, která nejen prezentují funkčnost a výkon těchto mixérů, ale také inspirují kreativní přípravou osvěžujících nápojů.

FreshJuice Mockup

01

Webové stránky

02

Videoprodukce

Videoprodukce

Společně s FreshJuice jsme vytvořili dynamické reklamní spoty, atraktivní reels a zábavná TikTok videa, která oslovují a inspirují naši cílovou skupinu.

Naše reklamní spoty představují produkty FreshJuice v jejich plné kráse a funkčnosti, zdůrazňují jejich výhody a přinášejí divákům neodolatelnou chuť na osvěžující džusy a smoothies. Reels a TikTok videa pak využívají krátké formáty a kreativní prvky, aby uchvátily mladší publikum a zvýšily povědomí o značce.